| Tudy000 a întrebat:

Stie cineva de ce cand scriu la OLX la contact o problema la trimitere primesc eroarea asta?

Class.c_contact_olxro.runSave: line 52, column 1

Ideea e ca nu pot edita categoria la un anunt si nu vreau sa pun anuntul din nou, nu e normal...

Răspuns Câştigător
| Brizbriz a răspuns:

Naspa atunci, foarte probabil ca e de la ei

6 răspunsuri:
| Brizbriz a răspuns:

Pe telefon incearca sa schimbi browserul in "desktop mode"
altfel, schimba browserul cu totul, sunt o tona si pe telefon si pe calculator

| Tudy000 explică (pentru Brizbriz):

Am incercat pe 3 browsere diferite si pla, de pe telefon nu am incercat, dar *** they need to fix their sh1t si nici macar nu ai cum sa-i anunti.

| RxTx a răspuns (pentru Tudy000):

Da încearcă ububtu de pe stick fara sa il instalezi

| RxTx a răspuns:

Incearca de pe un alt calculator cu alt sistem de operare din alta locatie

Gen ububtu
Si gata merge

| Tudy000 explică (pentru RxTx):

Pai si asta e o rezolvare, sa bootez de pe stickul cu vanila pentru o plangere?

| Tudy000 explică (pentru RxTx):

Pai si ce rezolv, eu vreau sa fac asta de pe PC-ul meu nu de pe altul, e clar de la ei problema...

| Brizbriz a răspuns (pentru Tudy000):

Naspa atunci, foarte probabil ca e de la ei