| Neata_Marius_1994 a întrebat:

Stiti cumva din ce cauza mi se incing componentele la pc adica placa video,hard,procesor, rami specific nu are praf pasta termica la procesor si placa video este schimbata recent dar mi-am schimbat hardul cu unul de 250 gb iar sursa mea este de 350 w ma gandesc sa fie din cauza asta?

Răspuns Câştigător
| MrHeadshot a răspuns:

Eu cred ca e din cauza sursei! Limteaz-o la 220 W si vezi daca e vreo diferenta!
Baftawinking

1 răspuns:
| Neata_Marius_1994 explică:

Sursa ma gandeam si eu, daca asi mai adauga una ar fi mai ok?