| MonyLoveBadBoy91 a întrebat:

Stiu ca am mai pus intrebarea asta dar vreau si eu o lista cu ce-mi trebuie intr-o excursie de 2 zile PS: avem cazare si e la munte si e la primavara-vara:d fundoi la cel mai bun si voturi la cele folositoarehappy

Răspuns Câştigător
| Butterfly_4858 a răspuns:

Multe haine.normal!
ia-ti ceva mai grosutz.chiar daca e primavara-vara. e posibil sa fie frigutz.asa ca.pentru orice eventualitatea. ia ceva mai gros...chestii lejere.ca sa te simti bine...
normal ca si "prostiile" unei fete ar trebui sa fie nelipsite. o crema. un gloss, parfum, machiaj.si stiu ca pare aiurea. dar nu uita sa iti iei vreun prosop de baie la tine.ca eu am uitat odata si e nasol tare!
si ii dau mare dreptate tipei de sub mine.multa multa buna dispozitzi.si chef de viata!big grin.
eu iti zic distractzie placuta! bye!

2 răspunsuri:
| TragicantaDeSemintzeRoz a răspuns:

1 trening 3 tricouri 2 perechi pantaloni scurti perie de par, pasta de dinti periuta sapun, pijamale, lenjerie (chilotei, bustiera/sutien, ciorapi, incaltaminte sandalute si adidasi funda?

| LaLa_5622 a răspuns:

Multe haine
accesorii
chestii de fata : machiaj, parfum, gloss etc stii u mai bine ce iti trebuie big grin
banihee hee
aparat foto
pijamale
si o stare generala buna sa te poti distra happy