| DanielMollo a întrebat:

Sub care poduri din București de peste Dâmbivița sunt boschetari? Sau care dintre poduri e destul de mare încât să poată dormi acolo un homeless sau mai mulți?

Răspuns Câştigător
| alina2k18 a răspuns:

Tu crezi ca boschetarii dorm sub poduri?
laughing
Boschetari multi gasesti pe la Gara de Nordwinking si la Piata Romana.
De dormit mai dorm si pe la centre, la cantina se duc sa manance.

3 răspunsuri:
| brokxy a răspuns:

De ce intrebi? Vrei sa le faci o vizita?

| DanielMollo explică (pentru brokxy):

Am nevoie de raspunsuri, nu de mai multe intrebari. Imi trebuie pentru o carte pe care o scriu sa fac o scena plauzibila, nu stiu care pod din Bucuresti e indeajuns de mare incat sa pot spune ca sub el dormeau boschetari. Si trebuie sa fie langa apa. Ms.

| suntserios a răspuns (pentru DanielMollo):

Niciunu. Nu e Londra sau Paris sa avem poduri din alea.