| cosmifly a întrebat:

Sunt interesata ce conditii se cer si se ofera daca as lua un copil din centru de plasament, si ce categorie de copii se dau la persoane fizice.mentionez ca locuiesc la casa, jud TIMIS

1 răspuns:
| EUSIATIT a răspuns:

Vrei ca MAMA maternala? sau sa infiezi? daca vrei sa lucrezi atunci mergi la centru si ti vor sp ei ce ti trebuie dar mai intii trebuie sa faci cursuri pentru asa ceva si ti vor face o vizita acasa sa vada cnditiile si multe altele. e o adevarata birocratie etc etc. dar incearca nu e rau daca iti plac copii si ai rabdare/conditii.