| Ghinion a întrebat:

Sunt nou si nu prea stiu anumite lucruri.Cine imi poate spune cum dau fundiță? [Primul care raspunde primeste fundiță.]

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
În dreptul fiecărui răspuns se află o fundă gri, dai clic pe ea apoi pe ok și devine portocalie. Are o valoare de 10 puncte și este semnul de mulțumire al întrebătorului. Se premiază un singur răspuns/întrebare!
Bine ai venit printre noi.
Succes.
Pa, pa.

| misterioa?a a răspuns:

Bine ai venit in comunitatea noastra!
Funda este de culoare oranj si pentru fiecare funda primesti 100 de puncte.
Cand vei hotori ca raspunsul este corect,te duci in dreapta utilizatorului respectiv
si dai click pe "Declară răspuns câştigător",iar apoi
click pe "OK".
Si ,daca in decurs de 5 zile nu ai ales castigatorul,funda va fi data automat de catre robotelul TPU
utlizatorului care are 5 voturi(inteligent/folositor),iar daca nimeni
nu are atatea voturi vei putea da tu "multumirea"cui vrei!

Citeste: http://www.TPU.ro/intrebari-frecvente !Gasesti mai multe aici.
Baftaa!

| Purgatoriu a răspuns:

Pai atunci cand primesti un raspuns in dreapta este o fundita gri(mai opaca) daca dai click pe ea faci raspunsul castigator adica ii dai fundita

| Bogdanys a răspuns:

In dreapta la raspunsul care il crezi corect.

| Ađřıαηηα a răspuns:

Poi in partea dreapta iti al fiecarui raspuns iti arata cate o funda si iti alegi un raspuns pe care il consideri bun si dai click pe ea si Voila happy

| Kesariona a răspuns:

Pai iti apare in dreapta mesajului o chestie care seamana cu o fundita. Dai pe ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!

În dreapta răspunsului e o panglică argintie,citeşti răspunsurile, şi care este cel mai bun, dai pe funda aia.Dă click pe funda care este în dreapta răspunsului meu.

| Bambyynaa007 a răspuns:

Pai in dreapta raspunsului iti scrie "Alege raspunsul castigator" si dai click acolo:*. funda plzz:*:d