| HabarnamJK a întrebat:

Termenul de 15 zile in care produsul poate sta in service la garantie a trecut. Asa ca am sunat la service si mi s-a spus ca imi vor inlocui placa video cu una noua. Am dreptul sa le cer contravaloarea placii video? Adica sa imi primesc banii inapoi? Ca sincer nu isi merita 830 lei pe o placa video cu versiunea de china pe care o pot lua la 500 lei.

2 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Nu știu exact dacă se poate.
Poți să suni la ANPC și să-i întrebi, după ce le vei spune problema ta.
Îl cauți pe cel din judetul tau:
https://anpc.ro/comisariate-regionale-comisariate-judetene/

| Anonimafarahaz2 a răspuns:

Din pacate nu se poate, pentru ce vrei tu trebuia sa primesti pe mail o negație