| 0MAAN0 a întrebat:

"This verison of this file is not compatible with the version of Windows you're running. Check your computer's system information to see whether you need an x86 (32-bit) or x64 (64-bit) verion of the program. "
Asta imi apare la orice aplicatie,pana acum imi mergea poarte bine, dar nu stiu ce s-a intamplat de imi tot apare asta, am windows 7 ultimate si am 64bit,dar imi mergea bine,si acum merge bine dar imi apare asta, daca stiti vreo rezolvare in afara de reinstalare, ca sa nu pierd ce am in "C" in caz ca nu gasesc alta varianta fac reinstalarea
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Aplicatia e pe 32 sau 64?

| 0MAAN0 explică (pentru RAY):

"nici o aplicatie...si nu are treaba 32 sau 64, nici windowsul nu pot reinstala..."

| 0MAAN0 explică (pentru RAY):

Am rezolvat in felul urmator...trebuie sa intru pe aplicati cu run as administrator ca sa mearga...pana ii dau de cap o sa mai dureze dar multumesc oricum

| RAY a răspuns (pentru 0MAAN0):

Eu as recomanda windows 7 ultimate cu sp1 te scapa de asa ceva