| atentat a întrebat:

Tigarile Dunhill sunt tari?

14 răspunsuri:
| RiPpEr_3763 a răspuns:

Depinde de care iei dunhill rosu si negru sunt cele mai tare... iar albastru este mediu si alb este cel mai slab happy

| RiPpEr_3763 a răspuns:

Unde ai vazut u ma tigari cu nicotina 0 laughing

| Viviene a răspuns (pentru RiPpEr_3763):

Sunt in farmacie tigari cu nicotina 0, e un pachet verde dar costa cam mult

| thegatekeeper a răspuns:

Da, cel putin din punctul meu de vedere. Cele negre mi se par cele mai tari, dar si cele albastre. Ma ia ameteala de fiecare data de la ele, indiferent de cat de des as fuma.

Răspuns utilizator avertizat
| Rebecaaaa a răspuns:

Depinde ce fel de dunhill. Cel rosu si negru sunt tari, dar cu timpul te obisnuiesti cu ele. Dunhill alb este cel mai slab. Eu de exemplu fumez de 2 ani. Am fumat acum ceva timp dunhill alb...nu am simtit nimic...mi s-a parut foarte slab.

| jethebest a răspuns:

Sall gurdon 7mg, nicotina 0, 6mg, monoxid de carbon 8 mg..nush ce sa zic
si da si nu.eu iti recomand pall mall
funda?

| VladBd a răspuns:

Da sunt tari mai ales cel negru oricum nu poti pati nimic stai calm tongue funda?

| CookieMonsterOo a răspuns:

Da...si bune big grin.Mai ales dunhill negru..asta e cel mai tarewinking

| Froyo a răspuns:

Da, stiu de la un prieten. big grin

| Galati_David_1994 a răspuns:

Tigarile sunt nesanatoase ori ce fel ar fi big grin

| Ionut_Cosmin_2002_juIf a răspuns:

Dacă fumezi foarte des Dunhill o sa ți se para slabe dar dacă tu ai început (ex) Kent și fumezi Dunhill o sa te ia ameteala instant.

| Baa_Alexutzu_1975 a răspuns:

Alea rosi

| AC_Andrei_1995 a răspuns:

Dunhill negru sunt cele mai tari tigari. Acum le-au facut dela 7mg la 10mg, iti dai si tu seama. Bafta cu fumatul cszlaughing

| Nicolleniki a răspuns:

Pai dunhill negru are 10-0.9-10 cel rosu are 8-0.8-8 cel albastru 7-0.6-8 si cele albe 4-0.4-4