| KittyHHk a întrebat:

Timisoara vs. Cluj. Care oras e mai ok? De ce?

8 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Eu stau in Timisoara. Deci normal, aleg Timisoara.
Avem de la facultati bune pana la viata de noapte extrem de "bogata".

| NemNUZ a răspuns:

Cluj-cei mai de treaba oamenii, de Timisoara nu stie nimeni de Cluj da, de ex Nicolas Cage, care a spus ca e un oras foarte frumos laughing. Oricum eu cand sunt in Cluj ma simt ca acasa si asta ma face sa il aleg, poate si Timisoare e foarte frumoasa dar nu o sa imi schimb decizia

| NemNUZ a răspuns:

Aa si intreabarea a mai fost pusa odata pe TPU uite:)) http://www.tpu.ro/turism/timisoara-sau-cluj/

| KittyHHk explică (pentru NemNUZ):

Probabil tot o persoana care avea dubii ce oras sa aleaga pentru facultate. happy

| Razvanp69 a răspuns:

Stau in Bucuresti si ma plimb destul de des prin tara, si pot spune ca e mult mai frumos Clujul din toate punctele de vedere. Plus ca mancarea de acolo e de nota 10 +*.

Răspuns utilizator avertizat
| IGPI a răspuns:

Cluj e mult superior, e mai scump, dar mult mai frumos, Timisoara e mult mai provinciala, cluj mult mai cosmopolit. Timisoara are noroc cu investitiile dar cluj e superior din orice punct de vedere (in afara de pret).

| LowAlfa a răspuns:

Cluj : midi locu 3 in europa,dot, janis, xen, URSUS laughing) polus, mall, si noapta cluju ii cel mai frumos, si daca ii vorba de facultati nu stiu care este mai tare ca cluju happy CLAR CLUJ :X