| Adry05 a întrebat:

Știți vreun psiholog care să activeze în online pentru consiliere și să aibă ședința sub 150 de lei (50-60 minute)? Nu contează din ce oraș

Răspuns Câştigător
| eckblume a răspuns:

Https://psihologmariusstanciu.ro/psiholog-bucuresti/ Stiu ca era 100 de lei acum cateva luni. Poti intreba pe pagina de Facebook.
,, Recomanda un Psiholog" e un grup foarte util unde iti raspund chiar psihologii care doresc sa te ajute conform cerintelor tale.
* https://www.istt.ro/asistare-psihologica-gratuita

1 răspuns:
| Anonimboy17year a răspuns:

Am studiat in privat ceva psihologie, daca vrei putem incerca,