| matssa9 a întrebat:

Tocmai mi-am facut un cont pe yahoo si am observat ca nu merge sa primesc mail-uri. oare din ce cauza? trebuie sa umblu undeva prin setari?

3 răspunsuri:
| ?ndrei a răspuns:

Aceiasi problema am intalnit-o si eu pana am aflat, cu o penibilitate desavarsita, ca adresa mea de e-mail nu se termina in.com ci in.ro laughing

| matssa9 explică (pentru ?ndrei):

Si cum ai rezolvat?

| ?ndrei a răspuns (pentru matssa9):

Pai nu era nimic de rezolvat doar ca eu nu am observat ca emailul a fost facut cu terminatia.ro si eu de fiecare data il trimiteam in versiunea .com.Nu primeam nimic...