| UserName250000 a întrebat:

TPU! Deci nu mai suport windows-ul asta de tot rahat-ul. Pe Windows 10 Pro toate programele imi functionau nelimitat si foarte bine. Pe varianta Enterprise:
- Roblox-ul da Crash dupa o perioada de 4-5 zile
- Emulatoarele Android nu mai functioneaza dupa o perioada de 3-6 zile
- Programele de meteo nu mai functioneaza dupa o perioada de 3 zile
Ce pot sa fac? Ca parintii nu ma lasa sa ma intorc la varianta PRO.

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Da-le de lucru parintilor: sa rezolve EI problema cu crash-urile. tongue

| RAY a răspuns:

Man aia e varianta beta, ce te asteptai? de ce nu te lasa?