| Carolina1972 a întrebat:

TPU! Ieri mi-a înghițit bancomatul cardul. Dacă merg azi direct acolo la bancomat îl primesc inapoi? Și cam cat comision trebuie sa plătesc?

Răspuns Câştigător
| Merry17 a răspuns:

Mergi la banca cu buletinul si cardul iti va fi restituit. Nu se plateste comision

9 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu trebuie să dai nimic.

| Yuoia a răspuns:

Mergi la Banca cu acel bancomat. Il vei primi. Ei deja l-au gasit si te-au si vazut pe camere. Sa ai CI. Eu stiu ca nu platesti comision. Dar mergi azi.

| Carolina1972 explică (pentru Yuoia):

Astăzi merg, după ce ies de la munca

| GouDidodino a răspuns (pentru Yuoia):

O idee genială, dar recomand un camion cu macara, altfel nu cred ca se va descurca sa duca acel bancomat la banca, s-a să-l târăsca dupa o masina. Si ar mai fi o problema cu poliția, s-ar putea ca ei sa nu fie de acord

| Yuoia a răspuns (pentru GouDidodino):

Tu chiar esti analfabet!

| PsyhoChild a răspuns:

Sper ca ai blocat cardul

| Yuoia a răspuns (pentru PsyhoChild):

1. Daca e in bancomat, nu are sens.
2. Cand si unde? S-a intamplat sambata sau duminica. Azi e luni. Oricum merge la Banca. Isi ia cardul.

| Carolina1972 explică (pentru Yuoia):

Ieri mi l-a înghițit. Astăzi merg la banca după el

| AlinMrs a răspuns:

Sa nu te trezesti ca a fost o metoda de frauda, recomand sa iti verifici contul.