| 99NYC a întrebat:

Trebuie sa imi scot cazierul judiciar pentru permis auto. Cum trebuie sa procedez? Pot sa trag foaia asta la imprimanta ( http://www.financiar24.ro/56-cerere-cazier-judiciar--per soane-fizice.html ) si sa o completez eu acasa? Si acolo unde este locul pentru timbru sa il lipesc eu sau o sa il lipeasca ei? Acel timbru fiscal il cumpar de la Posta?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

De ce sa te complici si sa mai dai 1, 20 lei pe foaia asta. Te duci la ei (unde se elibereaza cazierele) o iei gratis, o completezi si platesti timbrul si taxa si gata.