| jijiji a întrebat:

Un prieten a dat doua palme in calculator o dat restart la calculator si a inceput sa vorbeasca o persoana din monitor si dupa i s-a stins monitoru si nu i so mai aprins monitoru a ramas off monitoru... Ce ar trebui sa faca?happy
P. S cand aprinde calculatoru i apare NO signal.

4 răspunsuri:
| DonyHD a răspuns:

A inceput sa vorbeasca o persoana din monitor? Asta a vrut sa fie o gluma? Da-i drumu`.

| jijiji explică (pentru DonyHD):

Vorbesc seriosstraight face

| ghiolbitza a răspuns:

Si nu i-a zis persoana aceea din monitor ce sa faca? verifica sa nu fi iesit cablul de alimentare de la monitor...

| jijiji explică (pentru ghiolbitza):

E bagat... Era voce i-a fi zis robotu ce sa faca dar nu stie engleza vorbesc super serios