| aandreutsaa a întrebat:

Una TPU! vreau sa merg neaparat la verisoara mea de 16 ani dar nu am bani si nici mama mea nu are bani.cum as putea face rost de bani?(nu are de la cine imprumuta)dau funda cat mai repede! am 13 ani si as vrea maxim in 2 zile!

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vorbeste cu taicatu sa-ti dea bani.

| florynyk92 a răspuns:

Imi pare rau pentru tine ca esti in situatia asta... deci acum sa iti zic cateva solutii. poti face mici comisioane de exemplu poti s faci pe bona cu un copil mic sau poti sa te duci pentru o batranica la piata si sa iti lase si tie ceva... poti lucra la o firma cu pliante sau ceva de genu (cu acordul parintilor parca) succes si funda pls!

| Scherlit a răspuns:

Faci un credit la banca, participi la loto, la tombole, ameninti ca te sinucizi, faci autostopu, daca esti descurcaret/a gasesti tu ceva