| aandreutsaa a întrebat:

stiti as vrea sa merg la verisoara mea de 16 ani care este in bucuresti.eu am 12 ani.mami nu are bani pana la sfarsitul luni.si tati nu este in tara.si eu sunt in vacanta si as vrea tare mult sa o vad inainte sa se termine vacanta. azis ca eu sa am bani de dus ca imi da ia de intors ca ea nu are bani acum primeste peste cateva zile.si eu de unde as putea face rost de bani nu am de la cine imprumuta. dau funda! as vrea sa merg cu trenul (am 12 ani)DAU FUNDAsi pot sa ma descurc singura(sunt din oradea)si mami ma lasa singura in tren are incredere in mine doar ca nu stiu de unde as putea face rost. DAU FUNDA ajutati-ma VA ROG

2 răspunsuri:
| marelemik a răspuns:

Nu stiu ce sa zic. oricum esti prea mica sa mergi cu trenul singura si ai si 12 ani.nu te supara pe mine dar mama ta este cam iresponsabila. daca un dement te-ar viola in tren? nu te gandesti la varianta asta?

| Diana2012 a răspuns:

Eu sincera sa fiu sunt de acord cu inteligentu.Nu cred ca ai fi in siguranta singura in tren + ca ai doar 12 ani.