| adytza140 a întrebat:

Unde pot afla ce tip de placa video am? ca am cumparat un laptot si nu mi-a dat si driver...si trebuie sa descarc dar nu stiu ce placa este. multumesc!

Răspuns Câştigător
| luckyluke a răspuns:

Www.google.ro
descarca programul everest care iti vede toate componentele din calculator conectate chiar daca nu sunt instalate

2 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Start->run-> scrie desk. cpl (enter)
Apoi la Settings vezi informatiile
Apoi la Advanced poti sa vezi detalii despre placa ta.

| NoKidding a răspuns:

Cu "Driver Genius" le descarca singur, dar nu stiu daca stii sa gasesti programu cu tot cu licenta, dar cel mai simplu e sa scrii pe google "driver "marca" si "modelul" de laptop care il ai, aas am facut si eu, la fel nu mi-a dat cd cu driverele...si cand am reinstalat windowsul...ciuciu drivere.Succes