| alynusha2992 a întrebat:

Unde pot gasi agricultura satului livadia comuna baru referat? va rog sa ma ajutati imi trebuie la scoala si nu am gasit nic unde...crying

Mutumesc dau funda...
Daca nu gasiti macar daca puteti sa-mi dati cateva ideisadsadsadsadkiss

1 răspuns:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Pai, tocmai de-aia ti-a dat tema asta, ca stia si proful ca o sa sari fuguta pe net ca sa nu te surmenezi prea tare gandind cu capul tau.
Probabil esti din satul respectiv si, in mod logic, daca traiesti acolo, ar fi normal sa poti scrie cateva chestii pe subiectul asta.
Asa ca, deschide ochii, intreaba in stanga si-n dreapta si fa-ti referatul.