| Adyy5 a întrebat:

Unde pot gasi episodul 1(sezonul 1) din Tokyo Ghoul pe YOUTUBE cu subtitrare in engleza? Am gasit majoritatea episoadelor, mai putin episodul 1.

Răspuns Câştigător
| RorySan a răspuns:

Http://ww.anime-kage.co/ak/anime/tokyo-ghoul

apesi pe episod..si dupa o sa vezi ca deasuprea videoului o sa scrie ''downoald''

6 răspunsuri:
| Adyy5 explică (pentru RorySan):

Am zis de pe Youtube.

| RorySan a răspuns (pentru Adyy5):

Scuze..am cautat.dar din moment ce ai cautat si tu
slabe sanse sa gasesc eu

am cautat.dar nici un rezultat

| Adyy5 explică (pentru RorySan):

Multumesc pentru link, e bun si in engleza.Dar stii vreun site de pe care sa pot descarca episoadele din Tokyo Ghoul cu subtitrare in romana?

| Adyy5 explică (pentru RorySan):

Multumesc!

| RorySan a răspuns (pentru Adyy5):

Ma bucur ca te-am putut ajuta!

| RorySan a răspuns (pentru Adyy5):

Http://ww.anime-kage.co/ak/anime/tokyo-ghoul

apesi pe episod..si dupa o sa vezi ca deasuprea videoului o sa scrie ''downoald''