| Auras95 a întrebat:

Unde pot gasi si eu poza aia cu,, aceasta persoana nu vrea invitatii cityville, farmville, si nu stiu cum ville" sa o pun pe facebook ca m-au zapacit aia

5 răspunsuri:
| LoL2000 a răspuns:

Hei buna thinking iti spun de pe acum ca nu functzioneaza am postat-o creka de 20 de ori si nu a mers cel mai bine ar fi sa dai block la toate aplicatiile astea tampite eu asa am facut si a mers day dreaming laughing

| Rrrr a răspuns:

Uite-o aici : http://www.i42.tinypic.com/1pxy07.jpg
Deşi nu ştiu câţi o vor lua în seamă:))

| bemywishxd a răspuns:

Eu cred ca nu trebuie sa-ti apara nici o poza ci doar un mesaj pe facebook! Sper ca te-am ajutat! Bye-bye!

| ゼロの a răspuns (pentru bemywishxd):

Cum ai scris cu inimi si literele alea ciudate la numele tau?