| unknown00 a întrebat:

Unde pot sa fac o evaluare online pentru emigrare in Canada?

1 răspuns:
| flo1914 a răspuns:

Cam tarziu iti raspund dar daca pana la ora asta nu ai facut niste pasi, iti spun ca cea mai sigura evaluare ti-o faci singur, citind forumurile de specialitate. Nu are rost sa te complici cu firme. Esti ghidat pas cu pas, ti se spune mura-n gura si mai sunt tot acolo si listele oficiale cu meseriile cerute. Doi pasi trebuie sa faci: 1 sa vrei sa emigrezi
2. sa te informezi(sa citestit tot - si crede-ma ca e mult)