| BilaRomânească a întrebat:

Unde și cum pot face bani în străinătate pentru a strânge 10000 euro pentru a lua o garsonieră?

13 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ce știi să faci BINE?

| BilaRomânească explică (pentru sierra1):

Sincer, nimic.

| anonim_4396 a răspuns (pentru BilaRomânească):

De ce ai mai întrebat? Ramai in zona de confort mai bine

| sierra1 a răspuns (pentru BilaRomânească):

Atunci stai acasă (tot sincer)

| BilaRomânească explică (pentru sierra1):

Da, dar nu vreau să stau toată viața cu părinții...

| sierra1 a răspuns (pentru BilaRomânească):

Exersează lucrul și implicit câștigarea banilor, aici in țară

| Frank51 a răspuns:

Unde apuci. Dacă ești cuminte si muncitor o sa iti placa prea mult si nu te vei întoarce.

| mgtow a răspuns (pentru Frank51):

Tot il apuca dorul de intors, peste putini ani ma vad inapoi in BV si tot plecat sant. Datorie de 25-35 de ani nu merita sau chirie afara. O masina smechera si o locuinta in RO e suficient incat sa duca o viata buna

| NuCitescNotificari a răspuns:

Altul care crede ca banii pica din cer. Poti face bani muncind, copile. Chiar si in tara, important e sa inveti si sa iei bacul prichindelule

| anonim_4396 a răspuns (pentru NuCitescNotificari):

In tara faci o sula mai ales in orase mici. Si bacul e rahat in ploaie, trebuie macar o facultate tehnica ca sa inveti sa faci ceva pe bune nu jeguri precum limbi straine unde e suprapopulat domeniul...

| Feitan a răspuns:

Ce terminati sunteti, voi stiati sa faceti ceva din prima amaratilor, ati prins un os intr-o tara straina si acum sunteti zmei. Sunt sigur ca nimeni nu culege capsuni ca tine in toata Spania, profesionistule.

| Pati2500c a răspuns:

Belgia, Franta constructor, salariu 1500 euro pe luna, trebuie sa ti se indemne, in cateva luni plus munca la negru strangi banii

| AlexandruInu a răspuns:

Mama ce intrebari, cerceteaza piata, vezi ce se cauta, adica mai low du-te cu un prieten, faci un curs la o adica.Ca daca stai acasa si pui intrebari pe TPU o sa tot stai cu parintii,