| Anomim2025 a întrebat:

Unii prieteni m-au facut nesimtit ca am sunat la Politia Locala sa ridice niste masini care au parcat pe pista pentru biciclete. De ce m-ar face "nesimtit"?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Poate si ei parcheaza la fel

6 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Pentru că nu au spirit civic, nici educație.

| DovleacTurbat a răspuns:

Mai degraba "turnator". laughing Nesimtiti sunt cei ce parcheaza pe piste, dar poate printre ei se afla si vreun caz ce necesita vreo urgenta ceva, n-ai de unde stii.

| Edmonds2342 a răspuns:

Nesimțiți sunt cei care au parcat (cumva Marius de la Bucharest Bike Traffic are vreo legătură? laughing

| Anomim2025 explică (pentru Edmonds2342):

Am vazut video-ul acum 10 minute. rolling on the floor))))

Cum a facut el asa am facut si eu.

| InstructorulTauDeFitness a răspuns:

Foarte bine ai facut. Se mai intampla sa te grabesti sau ai o urgenta si parchezi acolo dar cateodata e plin de smecheri care de-adracu parcheaza acolo.

| Anomim2025 explică (pentru InstructorulTauDeFitness):

Este vorba strict de smecheri.