| Raluucaa1229 a întrebat:

Urgennnt. sad Nu pot face cd-uri.am descarcat nero 6.si deci selectez melodiile.asa se incarca alea la burn dupa spune ca s-a facut si cand il probez nu apare nimic. angry ce pot face?:* fundita

Răspuns Câştigător
| DaReZon a răspuns:

Salut Raluca. Posibil ca melodiile sa nu iti mearga ca nu ai pus corect. Deci trebuie sa pui Audio CD pentru muzica. Daca nu iti merge fa un test cu niste imagini pe CD iso. Succes;*
Regards, woozie_triade@yahoo.com

| Raluucaa1229 explică (pentru DaReZon):

Pai...asa am pus audio cd.si nici nu gasesc nero express pe net doar burningrolling eyes

| DaReZon a răspuns (pentru Raluucaa1229):

Mai sunt care le poti descarca dar nu poti fi sigura de ele. Eu am CD original cu Nero 7 ESSENTIALS. Dar posibil ca CD sa fie de vina in unele cazuri. Ca de exemplu acum o saptamana mi-am cumparat un DVD si nu puteam sa bag nimic pe el. Puneam un joc cand il bagam in PC sa vad daca a mers DVD gol sad

| Raluucaa1229 explică (pentru DaReZon):

In fine. multumesc pentru ajutor.:*:*

6 răspunsuri:
| RazzyFUnik a răspuns:

Punele cu nero express sub forma cd de date ca sa intre si mai multe sau mp3

| Raluucaa1229 explică:

La ce ma ajuta pe mine asta?:-J

| c0cKaina a răspuns:

Tan tan tan poate nai driver de fc cd doar de citit straight face ca si mine happy