| Gatsby a întrebat:

URGENT! am facut un proiect in power point doar ca nu pot sa il salvez in calculatorul de la scoala pentru ca l-am facut in power point 7 sau 10 si la scoala este power point 3. doamna profesoara a spus sa fac o conversie de la pp7 la pp3 sau ceva de genu. ce e aia si cum se face. ma puteti ajuta, va tog. cat de repede puteti!

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Intri pe el si dai Save as si din tabelul aparut dai Power Point 97-2003 Presentation si il salvezi cu alta denumire.

| Gatsby explică (pentru Ioandelasal):

Trebuie sa am instalat power point 2003#

| Ioandelasal a răspuns (pentru Gatsby):

Nu trebuie sa ai instalat P.P. 2003 ca sa il salveze asa.