| Nuconteazacenumeameu a întrebat:

URGENT! Mi-au iesit tastele "s" si "," de la laptop, dar nu de tot, atarna de ceva, inca mai pot tasta, dar nu sunt stabile. Ce pot face? Ma gandeam ( o idee foarte proasta) sa le lipesc cu superglue straight face.

Răspuns Câştigător
| Mihaela1964 a răspuns:

Nu te-ai gandit bine. Apasale pur si simplu, se va auzi un click si...gata,sunt fixate unde trebuie.

| Nuconteazacenumeameu explică (pentru Mihaela1964):

Le-am apasat, astea 2 sunt singurele care nu au mers, merg doar jos, sus nu fac click. imi mai iesise o tasta pe aia am pus-o.