| yasmiyasminutza a întrebat:

URGENT va rog ajutati-ma! Cineva mi-a spart contul de facebook si acum a schimbat si emailurile mele si telefonul mi la sters, cum pot sa imi recuperez contul de facebook stiu ca este cumva cu prieteni si scrie asa " Cod de securitate: 4848
Mary Elena (or someone impersonating Mary) has requested access to Mary's Facebook account. To help confirm who owns this account, please call Mary and give her this code.
For Mary's security, please be sure to talk to her in person or on the phone. Don't send this code by email or SMS." Cum fac sa ajung si eu la asta, sa trimit prietenilor ca sa imi dea, va rog frumos am nevoie urgent de raspunsuri cat de multe va rog frumos de tot! Multumesc dau fundita

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal, mai ai nevoie de cont, s-ar putea sa te pot ajuta eu.

| Alyna_Aly_1981 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da vreau sa mi pastrez contul

| teize a răspuns (pentru anonim_4396):

Buna am eu nevoie

| RapidFC a răspuns:

Nasoala treaba.Ai incercat varianta "am uitat parola"? Sa introduci adresa ta de mail si sa-ti resetezi parola astfel.Asta daca nu ti-a sters id-ul si l-a introdus pe a lui.

| mikeofficial a răspuns:

Aici este tot ce ai nevoie https://www.facebook.com/help/215543298568604/ Sincer, Bafta!

| mikeofficial a răspuns:

Daca nu merge mai ai doar o optiune, tot prin prieteni, sa denunte cativa contul tau ca fiind "fake"...

| mikeofficial a răspuns:

Uite aici mai este o sursa de incredere http://mariussescu.ro/......sa-furata/