| anonim_4396 a întrebat:

Vreau raspunsuri URGENT Am intrat azi dimineata pe facebook,si imi spune sa verific contul.
Decii imi spune : "Te rugăm să efectuezi verificarea identităţii
We’re working hard to make sure that everyone on Facebook uses their real identity.
Facebook does not allow accounts that:
Pretend to be someone else
Use a fake name
Don't represent a real person
In order to regain access to your account, please complete the following security check to verify your identity and help keep Facebook secure.""

am dat la continua,apoi arata sa introduc un cod,l-am introdus, apoi apare
"Vă rugăm să parcurgeţi o verificare completă de securitate
Te rugăm să alegi una dintre următoarele metode pentru a-ţi confirma identitatea:
Identifică fotografii ale prietenilor (limită orară depăşită)

Am probleme cu acest pas""
Si nu-mi arata nicio poza, nu pot bifa nimic, ( doar o optiune imi arata ", Ce se intampla?

Răspuns Câştigător
| angemon500 a răspuns:

Pai din cate vad aici zice ca ai folosit un nume fals. Al unei vedete.

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru angemon500):

Pai am folosit numele " Doar Alberto ", ce vedeta are numele asta?

| angemon500 a răspuns (pentru AntoniSoulesOne):

Pai spune ca este un nume fals ca nu are cum sa poarta cineva de pe planeta sta numele asta si de aia ti-a inchis contul.

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru angemon500):

Cum fac asta?, Si ieri am mai dat niste cereri de prietenie, si cred ca nu au fost toate aceptate, si acuma va trebui sa ma joc sa ghicesc pozele? cam +2.000 prieteni pe fb...

| angemon500 a răspuns (pentru AntoniSoulesOne):

Fa-ti alt cont...

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru angemon500):

O sa astept sa pot iar sa dau la recunoastere de prieteni, ca am gresit doar la o persoana sad, Ca stiam cateva persoane, doar ca trebuie sa stiu 3 din 5, Ca sa pot intra iarasi pe cont, o sa trebuiasca sa astept, sa-mi dea voie iar, Si pe urma vad daca reusesc big grin

| angemon500 a răspuns (pentru AntoniSoulesOne):

Ok

7 răspunsuri:
| Ionut_Stefan_1956 a răspuns:

Cat ai stat sa iti apara din nou pasul cu pozele?