| vali11 a întrebat:

Urgenttt! La fizica imi iese media generala 4 60 si as vrea sa stiu daca e nota de trecere si se pune ca 5 in catalog?

Răspuns Câştigător
| PinkyFlor a răspuns:

Buna! Media semestriala poate vrei sa zici ca inca nu s-a terminat si semstrul 2, abia incepe. Daca media de pe semestrul I iti iese 4, 60 se rotunjeste la 5 deci DA, iti trece 5 in catalog.Nu-ti face grijihappy! Daca era media anuala, atunci nu se rotunjea!

Sper ca te-am ajutat! Pa-pa!happy

15 răspunsuri:
| KoreaJapan a răspuns:

5.

| SnaPShoT a răspuns:

Iti pune 5. Pune mana si invata lasa internetul, telefonul, messengerul
O sa ai timp de astea mai tarziu in viata! Daca nu pui mana sa inveti mai tarziu nu o sa mai toate acestea si o sa iti spui intruna:
"Dece nu am invatat cand trebuia acum uite nu am un loc de munca"

| Vulvatron a răspuns:

Da! Desi din cate am auzit profesorul nu e obligat sa iti rotunjeasca, nu am vazut pe niciunu care la 4. 50 sa puna 4. O sa treci, grija mare in semestrul 2

| yoo23 a răspuns:

Da iti iese.

| melyyy a răspuns:

Da! happy stai linistitwinking

| Traian a răspuns:

Nota se rotunjeste in favoarea elevului in cazul tau iti va da media 5. deci ai trecut big grin

| BamBum_3904 a răspuns:

Da e nota de trecere de la 4. 50 se rotunjeste si e 5. Asta daca materia ta de fizica nu este modul

Răspuns utilizator avertizat
| AlinPlaya a răspuns:

Din cate stiu eu se rotunjeste la 5...intreaba si tu alti profesori din liceu(scoala) big grin

| Fredo a răspuns:

Nu are de ce sa nu se puna...stai linistita ca treciwinking

| luvme a răspuns:

Da... se pune 5 :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se ia ca 5 ai trecut bravo

| uav11 a răspuns:

Da, iti pune 5!

| Smile_4796 a răspuns:

Se pune 5 in catalog

| saturday_6791 a răspuns:

Da, iti pune 5