| Burdetiu a întrebat:

Va este incuiata masina si cheia este in masina?!
Aici este raspunsul

2 răspunsuri:
| etudor a răspuns:

Am patit si eu asa ceva.M-a invatat o doamna sa cumpar o rigla de plastic de 40 cm si sa o bag pe langa geamul din fata (la usa din fata)si cheder pana ajung la inchizatoarea usii(broasca usii)si apoi misc rigla in sus si in jos pana scapa siguranta si asa am deschis-o.

| Burdetiu explică:

Daca aveto o cheie de rezerva cu care puteti sa o deblocati nu conteaza, poate sa fie oriunde doar suni pe cineva la care este cheia si ii spui sa apeste pe butonul de deblocare, dar trebuie sa tineti telefonul aproape de masina.Merge garantat.