| KinderPinguii a întrebat:

Va rog! ajutati-ma! am sters din greseala codecul de volum(de la boxe, pentru a asculta muzica prin boxe)de la Control Panel si nu stiu cum sa il adaug inapoi! va rogggg! ajutati-ma dau funda!

1 răspuns:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Nu puteai sterge "sunet" din control panel, doar din system 32 puteai face asta...probabil ai pus volumul pe off sau ai setat alt driver pentru sunet. Daca in bara de activitati (dreapta jos) nu mai ai iconul de volum intr-adevar nu mai ai sunet si trebuie reinstalat driverul pentru sunet.
Sau system restore.