| serena_6280 a întrebat:

Va rog ajutati-ma urgent. Am o intrebare. Desi nu mi-a venit menstruatia, cand merg la baie gasesc sange pe pantaloni. De ce? Doar nu mi-a venit.
Plizz sunt speriata

Răspuns Câştigător
| JustSimple a răspuns:

Probabil ai o infectie. spala-te zilnic si mergi la doctor fara sa te jenezi ca aceste simptome pot duce la boli grave si chiar la moarte.am inv la biologie.

3 răspunsuri:
| stefaniacristina77 a răspuns:

Hei Serena:*! Daca inca nu ti-a venit inseamna ca trebuie sa apara.Mai bine ar trebui sa te duci la un medic.El stie cel mai binewinkingBafta:*

| sugarlips5 a răspuns:

Pai daca ti-a curs sange inseamna ca ti-a venithappy

| Kodocha a răspuns:

Ti-a venit. Daca iti curge sange ti-a venit. Nu te speria draguta. E normalhappy