| EuAlexaaa a întrebat:

Va rog frumos daca puteti sa-mi spuneti ce anume trebuie sa scriu la punctele 2 si 3 din fisa tehnica pentru apa (http://www.arhitectultau.com/Download/fisa%20tehnica%20a pa%20canal.pdf).
Va multumesc. Din pacate nu pot lua legatura cu proiectantul si mai am nevoie doar de avizul de la apa pentru a depune documentatia in vederea obtinerii autorizatiei de constructie.

1 răspuns:
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Buna!
Am intrat pe linkul postat de tine, si uite ce mi-a aparut!
''Not Found

The requested URL /Download/fisa%20tehnica%20apa%20canal.pdf). was not found on this server. ''

Incearca sa mai pui inca o data linkul /sau sa pui altul, te rog!