| boby_4561 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati; nu vad pe mes ce scriu ce primesc mai nimic am reinstalat mesu dar degeaba am incercat toate mesurile de la 8 in sus dar nimic, am windows 7ultimate instalat, pana acum 4zile a mers dar acum nimic, va rog ajutati-ma ca nu as vrea sa-mi schimb windowsul.plis¿¿¿¿¿¿¿¿¿¿¿¿

2 răspunsuri:
| Uptime_7655 a răspuns:

Ai 2 variante
Urmezi sfaturile de aici
http://www.videotutorial.ro/? p=1922
sau instalezi malwarebytes anti malware 1, 46 dai scan si stergi tot

| bOmBoNiC14 a răspuns:

Pai ai un antivirus daca nu descarcat. i unul bun si daca ai vezi ca trebuie sa dai updayt sau ceva de genu ca sa iti curete calcu de virusi pentru ca aceea ce iti apare tie pare a fii un virus stresant cred ca merge., in legatura cu abdaytu mai inreaba pe cineva ca nu. s sigura!