| dark1angel a întrebat:

Va rog spuneti-mi si mie parerea voastra despre aceasta bluza https://www.miniprix.ro/produs/80504/jacheta-haine-dama/ Cumva arata a pijama?

Răspuns Câştigător
| pisicuta2884 a răspuns:

Nu, chiar nu arata a pijama, este chiar un pulover foarte dragut. Este scurt, cu fundite, adica se poarta acest fel de pulovere si se asorteaza foarte usor. Cred ca ai gusturi la imbracamintebig grin. Funda?

| dark1angel explică (pentru pisicuta2884):

Mi-a placut partea cu "ai gusturi la imbracaminte" si sper ca nu ai spus asta doar sa iti dau fundahee hee totusi meriti

| pisicuta2884 a răspuns (pentru dark1angel):

Nu, chiar ai gusturi si acum incerc sa o conving pe mami sa-mi ia si mie ceva asemanator ca sa nu te copiez pentru ca nu-i frumos. Sa o porti sanatoasa!

| dark1angel explică (pentru pisicuta2884):

Chiar esti dragutahee hee Multumesc! Si noroc la convinshee hee

| pisicuta2884 a răspuns (pentru dark1angel):

Multumesc! Cati ani ai?

| dark1angel explică (pentru pisicuta2884):

16. U? Eu acum incep sa cred ca arata a pijama bluzasad pe toti care ii intreb zic astahee hee nu stiu ce sa fac.

| pisicuta2884 a răspuns (pentru dark1angel):

Probabil ca felul materialului, adica cu chestii micute seamana putin, putin, putin, putin de tot, dar nu prea exista pijamale cu fundite+ca este pulover. Deci nu prea cred ca seamana, cei care au zis asta nu au gusturi ca tine si trebuie sa te simti tu bine in ce te imbraci, nu altii. Eu te apreciez. Adorrr stilul tau!

| dark1angel explică (pentru pisicuta2884):

Mersi:*