| adyb0y a întrebat:

Va salut. Vreau sa instalez si eu AutoRoute 2013 pe al meu laptop. Daca stiti,ma poate ajuta pentru a gasi mai bine drumurile? sunt sofer de tir si chiar imi este necesar,pentru parcari,pentru drumuri cu restrictii,pentru multe obstacole inopinante. Am si un GPS Auto,dar am inteles ca ar fi mai bun ceva instalat direct pe laptop,alta procesare,alta viziune. Ceea ce vreau, de fapt, sa va intreb este daca stiti ce fel de modul GPS trebuie sa imi cumpar pentru un laptop IBM Lenovo T42? Va multumesc mult, stima.

1 răspuns:
| Ronnix a răspuns:

Ai nevoie de un receptor GPS pe baza de bluetooth sau USB, gasesti sub 100 lei. Preferabil sa aiba mufa pentru antena exterioara, asigurandu-ti un castig suplimentar in cazul in care este foarte innorat.