| Nynush a întrebat:

Ma puteti ajuta cu ceva? De cateva zile, nu stiu ce s-a intamplat cu contul de facebook al unei prietene; adica nici un prieten nu ii mai poate vedea pozele... Daca ati patit sau stiti cum ar putea rezolva chestia asta, please help me big grin :*:*:*:*

2 răspunsuri:
| StillRuxi a răspuns:

Am vazut si eu la un prieten, dar s-a rezolvat de la sine in putin timp, deci nu stiu ce ai putea facepuppy dog eyes

| Nynush explică:

Mda s-a rezolvat de la sine happy nu stiu ce s-a intamplat thinking