| DorelSudoru a întrebat:

Http://www.okazii.ro/comunitati/okazia-lui/exhile87.html ? type=1
Aveti incredere in site-ul okazii?
Cunoastetii userul?
Ati comandat? Ati luat teapa?
Cum se face tranzactia?(daca e predare personala, cum se procedeaza)
Funda!

2 răspunsuri:
| kiss99 a răspuns:

Da am incredere in site, fiindca si tatal meu si-a cumparat cateva chestii de acolo si nu a luat niciodata teapa... tranzactia se face in urmatorul fel:vine cineva la tine acasa iti livreaza produsul comandat si tu dai banii pe loc cam asa functioneaza

| Blondi_8607 a răspuns:

Sa stii ca de multe ori se poate lua teapa.In momentul in care vei merge sa iti ridici coletul(pe care l-ai paltit deja inainte)s-ar putea sa ai suprize cum ar fi: in locul obiectului cumparat sa gasesti pietre sau altceva care sa cantareasca atat cat obiectul comandat. Sper ca te-am ajutat.batting eyelashes