| LikeACandyxD a întrebat:

Voi ce ati alege sa va cumparati prima data?
O tableta sau un iPhone 4S?

12 răspunsuri:
| DarkBlood32 a răspuns:

O paine. Doamne cate fite.

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Tableta.

| OmulCareStieCeFace a răspuns:

O tableta pentru ca ipone-urile nu sunt bune doar de internet si in plu e aiurit nu are card de memori si nici cablu de date si nu poti transfera nimic e aiurea

| olivikkka a răspuns:

Pai depinde de ce ai mai mare nevoie, eu personal mi-as cumpara o tableta. mult succes

| Bambicuochiiverzi a răspuns:

Un iphone pentru ca mai repede foloesti iphonul deat tableta, tableta e mare trebuie so cari cu tine pete tot te incomodeaza asta e parerea ma.

| CriSSa537 a răspuns:

O tableta dar nu ipad... daca vr sa iti iei telefon te sfatuiesc galaxyS2 sau S3 eu am S2 si ma impac super bine cu el..Nu are rost sa dai o groaza de bani pe iPhone pentru ca e praf...te sfatuiesc sa alegi smartphonurile de la Samsung sau Sony Erricson..Bafta

| JenniferJannet a răspuns:

O tableta thinking

| inna07 a răspuns:

IPhone 4S happy

| Hotmama12 a răspuns:

Probabil un laptop...ar fi mai util si nu e nici asa scump...ai apoi un streang sa ma spanzur daca as fi in locul tau, doamne cate fite pe voi

| LikeACandyxD explică (pentru Hotmama12):

Dar am zis eu ca imi cumpar? laughing

| BiBiIntraInAjutorPtTPU a răspuns:

IPhone 4Swinking

| Goomi a răspuns:

Tableta