| popmirgea1999 a întrebat:

VOi ce ziceti sa incerc sa mai vorbesc cu amica mea din copilarie(chiar daca aceasta nu vrea sa vb cu mine)?
Oare de ce nu vrea sa mai vorbeasca?(nu cred ca i-am gresit cu nimic, suparat cu nimic, nu i-am facut nimic)Ea e de la oras eu de la tara si probabil ma priveste cu alti ochi
P.S.Am facebook-ul ei si acolo "vorbim"

4 răspunsuri:
| Akid a răspuns:

Ea acum s-a schimbat. vai domne este si ea smechera. are impresii de-alea prostesti de "Fata de oras". las-o in pace. o sa constate ca ii erai prieten adevarat.

| LolaLollita a răspuns:

Stii cum e? Dumnezeu aduce oameni in viata noastra dintr-un motiv si ii scoate din viata noastra dintr-un motiv si mai bun.

| armygirl a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu ea si explica-i situatia.

| Abraxos a răspuns:

Eu sunt de parere ca nu mai vrea sa vorbeasca cu tine deoarece ea venea la tara unde stai u cand era mai mica si acum si-a gasit alt grup de prieten chesti din astea... si oameni se schimba incearca sa o faci sa inteleaga ca ii esti prieten adevarat daca nu intelege inseamna ca te-a vandut pe nimic si nu ti-a fost niciodata prietena adevarata