| Gellyfish a întrebat:

Voi cum raspundeti la cea mai enervanta intrebare de la inceputul anului scolar?

"Cu cine stai in banca?"

Funda...

Răspuns Câştigător
| Luissa123 a răspuns:

Cu cine m-a pus diriginta

11 răspunsuri:
| Gabiii a răspuns:

Eu una zic ca stau cu cine am stat si anul trecut! laughing

| justme2025 a răspuns:

Pai daca cineva te intreaba si nu vrei sa stai cu el ii spui: "Scuze dar m-a intrebat X inainte. Sper sa nu te superi. Poate la anul' o sa stau cu tine." (cam asa raspund eu).

| Marinake a răspuns:

Nu cu tine!winking

| psiHopixia a răspuns:

Well.eu efectiv le spun ca stau singura sau trag la sorti! happy

E penala intrebarea, mai ales cand iti e pusa de 5 ori pe zi de aceeasi persoana.pentru simplul fact ca nu vrea sa uiti!

| ζøvع a răspuns:

Cu mata...da ce face? de ce nu e aici? e bolnava? cu capu laughing

| queerkulture a răspuns:

Deja mă doare undeva de cu cine stau în bancă xD

| RoXxy a răspuns:

Simplu,eu stau cu cea mai buna prietenalaughingSuntem nedespartite de la gradinitatongue

| Sclipiciii a răspuns:

Cu voce tare:nu stiu sau cu cutare in gand :cu mata

| monochrome a răspuns:

Stau cu mama in banca. laughing

| Lore1000 a răspuns:

Cu fata sau baiatul de care-ti place?

| ilinadrian a răspuns:

Pai eu as raspunde! Eu stau cu cel care e destept si nu ma influenteaza funda plz