| emilianxx a întrebat:

Voi daca ati slabit, ce ati mancat?
Eu de ex.astazi am mancat azi dim doar niste salata cu castraveti si 1felie paine prajita.

Funda

5 răspunsuri:
| tr3ig a răspuns:

Daca vrei sa slabesti nu trebuie sa mananci paine, cate kg ai? poate te ajut cu cevawinking

Răspuns utilizator avertizat
| tr3ig a răspuns:

Bai copilu meu, ce am eu acilea de slabit nu pot sa iti dau pentru ca tu esti in crestere si nu poti sa iti intrerupi acest proceswinking intr-adevar la 13 ani 55 de kg e ceva, eu aveam greutatea asta pe la 20 de anibig grin mai bine du-te cu mami si cu tati la un doctor si vezi ce zice nenea doctoru. si incearca sa mananci cat mai putine dulciuriwinking

Răspuns utilizator avertizat
| tr3ig a răspuns (pentru emilianxx):

Aha, atunci fugi cu parintii la medic sa vada ce ai, oricum e posibiil sa fii in crestere una la mana si a doua la mana daca si parintii tai sunt la fel, atunci nu ai de ce sa te temi, pentru ca le mostenesti si tu adn-ulwinking