| JoMo a întrebat:

FUNDA! Azi e 1 aprilie si vreau sa fac o farsa unei fete pe care o plac. O farsa in care sa fiu lovit sau ceva de genul.Sa aflu dacasi ea ma place. Ea zice ca nu... dar sa fiu sigur. Aveti idei?

2 răspunsuri:
| JoMo explică:

NU... ceva la care sa participe 2 prieteni care sunt impreuna. O colega de-a ei si un coleg de-al meu.Si alceva fara sa zicem sa ma bata cineva.Sa ma loveaca unul q bicicleta masina sau chestii...

| BogdanS a răspuns:

Poate daca ai avea un prieten pe care ea nu-l cunoaste si ai invita-o pe ea undeva (la un suc sau mai stiu eu) si l-ai pune pe acela sa te bata ca (sa zicem) l-ai lovit din greseala in mers si tu ai dramatiza, te-ai pune jos si ala ti-ar da cu picioarele (nu pe bune doar de chestie) si vezi daca se indura ea. O sugestie doar.Si apoi ai incerca sao intrebi mai pe ascuns daca chiar si-a facut griji ca puteai sa o patesti mai tare sau mai stiu eu ce. Dar asta ar insemna sa nu-i spui niciodata ca dupa-aia va crede ca ai facut-o doar sa fie cu tine. Poate iti vin si alte idei de la ideea mea.Succes!