| AlbertBuzea a întrebat:

Vreau sa fac update la placa video si nu se face. Am dat sa se faca update de la Windows update de acolo am selectat sa se faca update doar la,, Intel Corporation - Display - Intel(R) HD Graphics " ( care este placa video ) si nu merge... se descarca dar nu se instaleaza si da o eroare, win este facut recent. Placa video nu este externa. Cum sa fac si eu update la placa video? Sau de ce nu merge asa?

1 răspuns:
| Osirius a răspuns:

In primul rand...LOL.
In al doilea rand Windows update face update la windows...ca da-aia se cheama windows update.
In al treilea rand tu n-ai placa video, e integrata in procesor, iar DRIVERUL este pe discul cu care a venit placa de baza. Daca nu-l ai, trebuie sa afli ce placa de baza ai ca sa-l iei de pe net.