| RalooKee a întrebat:

Vreau sa-mi iau un HTC Desire si inainte de a-l cumpara as vrea sa-l testez (macar cateva minute). Cum as putea sa fac asta, tinand cont ca la magazin e doar pus intr-o vitrina un fake al telefonului? Se poate ca cei de la care cumpar sa mi-l dea cateva zile pentru testare?

1 răspuns:
| yosvlad a răspuns:

Daca ii vei care vanzatorului o sa iti arate si telefonul original nu doar cel de prezentare. de plecat cu el nu cred ca poti pleca, si daca ai putea trebuie sa ai grija maxima pentru el, in cazul celei mai mici uzuri va trebui sa-l cumperi