| ISmokeAir55 a întrebat:

As vrea să îmi cumpăr airpods pro dar vreau sa le testez înainte de a le cumpăra dar nu știu unde

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mergi intr-un Showroom al unui magazin! Exemplu: http://bit.ly/2SGB97B

| ISmokeAir55 explică (pentru Salontanul):

Am fost la eMag Crângași și au zis că nu le au expuse din motive de igienă

| Salontanul a răspuns (pentru ISmokeAir55):

S-ar putea sa fie asta regula! Cumpara-le online si ai dreptul sa le returnezi in 14 zile fara nici o obligatie doar sa nu le deteriorezi pe ele si ambalajul! Dupa lege nu-i problema si daca strici ambalajul dar astia fac nazuri.