| florin0303 a întrebat:

Vreau sa sun il Anglia la diverse firme pentru oferte de munca, exista vreo extraoptiune care sa imi permita sa sun in anglia fara sa imi ia 1, 3 euro pe minut?

4 răspunsuri:
| benny a răspuns:

In afara de roaming nu cred ca mai e alta optiune

| Poshprops a răspuns:

Salut!
Din pacate, nu iti pot da sfaturi legat de optiunea la abonament, insa as fi vrut sa te intreb altceva. Cautam pentru o publicatie nationala britanica sa intervievam persoane care se afla in Romania si sunt foarte determinate sa plece in Anglia si sa munceasca acolo. Am vrea sa iti luam si tie un interviu. Noi putem pana joi seara cel tarziu si, din cauza vremii, doar in Bucuresti. Timpul tau poate fi recompensat.
Daca esti interesat, trimite un mail la poshprops@hotmail.co.uk cu datele tale de contact si noi vom incerca sa te sunam cat mai curand.

| Poshprops a răspuns:

Buna! Din pacate, nu te pot ajuta cu informatii legat de extraoptiune, insa as vrea sa iti propun un alt lucru. Momentan noi cautam sa intervievam persoane din Romania care isi cauta de munca in Anglia pentru o publicatie nationala britanica care doreste sa investigheze care sunt motivatiile si sperantele romanilor de la job-urile in UK. Am fi vrut sa iti luam si tie un interviu. Noi putem doar pana joi seara cel tarziu si, din cauza vremii, doar in Bucuresti sau, eventual pe mail/skype. Timpul tau poate fi recompensat. Daca vrei sa afli mai multe, ne poti da un mail cu datele tale de contact la poshprops@hotmail.co.uk si mentioneaza in ce masura poti participa la acest interviu. Noi te vom contacta cat mai repede.
Zi buna!

| kalimera a răspuns:

Www.justvoip.com iti faci cont, platesti 12 euro si vorbesti cu 10 ct per min pe mobil
United Kingdom (Mobile) 0.104
United Kingdom [0843 Rate] 0.109
United Kingdom [0844 Rate] 0.109
United Kingdom [0845 Rate] 0.046
United Kingdom [0871-eur.html Rate] 0.210
United Kingdom [national Rate] 0.035
United Kingdom [personal] 0.207

in afara de asta ai gratis pe fix 300 min pe saptamana.