| ANNAx44 a întrebat:

Vreau si eu sa stiu daca exista solutii prin care poti scapa de FLOOD LA IP!
Fundita happy

Răspuns Câştigător
| camionagiull a răspuns:

Un filewall alarm zone e cel mai bun asa se aude sau Kaspersky Anti-Hacker 1. 8. 180 eu am avut kaspersky anti hacker si cam mo salvat de la un hacker care dada flood ip si iti zicea de care ori iti dada flood ceau

3 răspunsuri:
| Ady00pk a răspuns:

Un firewall bun!

| ronin33dan a răspuns:

Uite aici...http://personalfirewall.comodo.com/free-download.html si gata, numai sa ai grija ca o sa te intrebe daca permiti unele chestii dupa ce-l instalezi, de aceea este recomandat sa ai pe cineva langa tine care se pricepe pentru inceput!

| Fallen1Angel a răspuns:

Comodo Firewall, e foarte bun si consuma mai putine resurse decat zone alarm.